Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Αθλητικές Σχολικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

Σχολικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

Το Σάββατο και την Κυριακή 26 και 27 Μαΐου έγινε στο γήπεδο Σταύρος Κώτσης (πρώην γήπεδο Σπυρούδη) το σχολικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου για τα σχολεία της Αγίας Παρασκευής. Οι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου μας με την υποστήριξη και την πολυήμερη προετοιμασία από τον γυμναστή κ.Στάθη Μπούβη, συμμετείχαν και διακρίθηκαν στις  κατηγορίες Ε΄και Στ΄τάξης αγοριών και κοριτσιών.

Στην κατηγορία αγοριών Ε΄και Στ΄τάξης η ομάδα "Μνημόνιο" πήρε την Τρίτη θέση.

agoria

Έπαιξαν:  Ζιάγκος Οδυσσέας, Βασσάλιος Οδυσσέας, Κρισίλιας Στέφανος, Μοίρος Άγγελος, Κατσαρός Θοδωρής, Κωνσταντίνου Μάριος

Στην κατηγορία κοριτσιών Ε΄και Στ΄τάξης η ομάδα "Hurricanes" πήρε την Τρίτη θέση.

koritsia

Έπαιξαν: Ρόουζ Οκουνγκμπόουα,Μουτσίου Άννα,Λάρδα Εύα, Μουτσίου Σοφία, Ντίνου Χριστίνα, Καλοκαιρινού Μαρία-Χριστίνα, Τσιτσιρίγκου Χρύσα

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που αγωνίστηκαν και προσπάθησαν για το καλύτερο... και στον προπονητή/γυμναστή τους!!!